Finalja e Europa League/ Lookman i papërmbajtshëm, shënon dhe golin e dytë për Atalantan

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Finalja e Europa League/ Lookman i papërmbajtshëm, shënon dhe golin e dytë për Atalantan

Atalanta ka dyfishuar shifrat përballë Bayer Leverkusen në finalen e Europa League që po luhet në Dublin.

Ka qenë sërish Lookman i cili ka shënuar për italianët. Ai ka bërë gjithçka mirë, duke çuar topin në krahun e majtë të portierit.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy