Kush janë favoritët e Botërorit? Ja se çfarë mendojnë të ftuarit e Vilma Mashës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kush janë favoritët e Botërorit? Ja se çfarë mendojnë të ftuarit e Vilma Mashës

Ne Studio Sport me Vilma Masha ne Vizion Plus u diskutuan edhe favoritët e Katar 2022.

 

LIRIM ZALLA

Favorite janë Brazili ,Argjentina ,Franca dhe Anglia ,mendoj se në hije është Gjermania .

Advertisement

 

KLEVIS DALIPI

Unë mendoj se e merr Brazili ose Argjentina. Në këtë moment mendoj se pesë herë kampionet e botës janë në super formë.

 

Advertisement

UVIL ZAJMI

 

Argjentina ,Brazili Franca, Spanja ,Hollanda janë pretendente të forta por mendoj se Gjermania do të jetë në finale sikurse thoshtë Geri Lineker.

 

Advertisement

ASTRIT HAFIZI

Padyshim që Brazili ka një ekip të mirë që mund ti sjell fitoren ,gjithashtu Argjentina ,Franca por dhe Gjermania nuk mbetet mbrapa.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy