Mbyllen pjesët e para, asnjë gol në sfidat e grupit C

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mbyllen pjesët e para, asnjë gol në sfidat e grupit C

Janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të fundit të grupit C.

Anglia është duke barazuar me Slloveninë 0-0, e po aq është rezultati edhe në sfidën Danimarkë-Serbi.

Aktualisht në vendin e parë të grupit është Anglia me 4 pikë, ndjekur nga Danimarka dhe Sllovenia me 2 pikë dhe Serbia në fund me një pikë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy