Pak muaj pasi mori drejtimin e klubit, Tirana shkarkon trajnerin Erbim Fagu

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Pak muaj pasi mori drejtimin e klubit, Tirana shkarkon trajnerin Erbim Fagu

Tirana ka shkarkuar trajnerin Erbim Fagu vetëm pak muaj pasi mori drejtimin. Po ashtu klubi ka njoftuar se ka mbyllur bashkëpunimin bashkë me ndihmës trajnerin, Endri Vrapi.

Postimi i plotë i Tiranës:

FALEMINDERIT ERBIM FAGU

KF Tirana njofton se ka mbyllur me konsensus bashkëpunimin me trajnerin Erbim Fagu.

Advertisement

Klubi i Futbollit Tirana shpreh mirënjohjen e pamasë për teknikun, mbi kontributin e madh që trajneri Fagu ka dhënë gjatë gjithë rrugëtimit si bardh’ e blu dhe njëkohësisht i uron suksese në vazhdimësi.

Faleminderit Erbim për emocionet dhe punën tënde të palodhur! Gjithmonë një vend mes nesh!

FALEMINDERIT ENDRI VRAPI

KF Tirana njofton se zv. trajneri Endri Vrapi dhe klubi vendosën me konsensus për të ndërprerë bashkëpunimin.

Advertisement

Vrapi u bashkua me Tiranën gjatë këtij sezoni, duke qenë ndihmës trajner, teksa klubi e falënderon për punën dhe kontributin me ngjyrat bardh’ e blu, duke i uruar njëkohësisht suksese në karrierën e tij.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy