“Shihemi në Gjermani”, pushimet e Sylvinhos mbarojnë, vajza e tij ndan videon emocionuese nga aeroporti

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Shihemi në Gjermani”, pushimet e Sylvinhos mbarojnë, vajza e tij ndan videon emocionuese nga aeroporti

Pushimet e trajnerit të Kombëtares shqiptare, Silvinjo kanë përfunduar. Tashmë ai duhet të nisë nga puna për Europianin e Gjermanisë. Braziliani është nisur për në Shqipëri.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë vajza e tij përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Advertisement

Tati Mendes ka ndarë disa foto të takimit mes prindërve, pasi ajo është nisur drejt Madridit dhe Silvinjo në vendin tonë, ndërsa nëna do të qëndrojë në Lisbonë.

Tati ka ndarë dhe një video të trajnerit i cili është në aeroport me mbishkrimin: Shihemi në Gjermani babi, të dua shumë.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy