Spanja dominon ndaj Italisë, por asnjë gol nuk shënohet në pjesën e parë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Spanja dominon ndaj Italisë, por asnjë gol nuk shënohet në pjesën e parë

Është mbyllur në barazim pjesa e parë mes Spanjës dhe Italisë, e vlefshme për grupin B.

Spanjollët dominuan në lojë dhe krijuan disa raste, por nuk ia dolën të shënojnë.

Aktualisht në krye të grupit është Spanja me 3 pikë, e ndjekur nga Italia me pikë të barabarta dhe Shqiëpria dhe Kroacia me nga 1 pikë.

Ndeshja mes Kroacisë dhe Shqiëprisë që u luajt ditën e djeshme u mbyll në barazim 2-2. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy