Super Bajrami, barazimi në Çeki mban “gjallë” Shqipërinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Super Bajrami, barazimi në Çeki mban “gjallë” Shqipërinë

Nje supergol i Nedim Bajramit i mjaftoi Shqiperise qe te dale me pike nga dueli me Cekine. Barazim 1 me 1 në Pragë, rezultat qe e le Cekine ne kryesim me 8 pike, Shqiperia 7 dhe Polonia 6.

Pas nje pjese te pare te mbyllur 0 me 0, ne të 56 ishte Cerny qe kaloi vendasit ne avantazh.

Mirepo 10 minuta me vone ishte nje gol shume i bukur i Bajramit qe vendosi ndeshjen.

Pas kesaj sfide, tani Shqiperia tenton mrekulline te dielen perballe Polonise ne “Air Albania”.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy