Trajner shqiptar për kombëtaren kuqezi?! Armand  Duka “zbulon” negociatat

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Trajner shqiptar për kombëtaren kuqezi?! Armand  Duka “zbulon” negociatat

Presidenti i FSHF , Armand Duka në një rrëfim ekskluziv për Vilma Mashën në emisionin “Studio Sport” në Vizion Plus zbuloi disa nga emrat të cilët janë kandidate për të marrë drejtimin e Shqiperisë.

 

Duka shtoi se është bërë tashmë një listë e vogël e kandidateve dhe Brenda pak ditëve, do të përzgjidhet trajneri I ri.

 

Advertisement

“ Janarin do ta fillojmë me stafin e ri për tu përgatitur për euro 2024 “ , u shpreh mes të tjerash Duka.

 

Kreu i Federatës bëri të ditur se është biseduar edhe e trajnerët shqiptarë.

 

Advertisement

“ Kemi folur edhe me trajneret shqiptarë. Dikush e ka pranuar ofertën tonë për bisedime, dhe dikush jo.”, deklaroi Duka ne Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy