Bëni Like Struga.info në Facebook


Tronditet Manchester City; del jashtë nga Kupa e Ligës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Tronditet Manchester City; del jashtë nga Kupa e Ligës

Në Angli, Manchester Citu u eliminua në mënyrë të papritur nga Kupa e Ligës.

 

Të besuarit e Pep Guardiolës u tronditën  duke marrë një humbje 2 me 0 në transfertë kundër Sauthempton.

 

Advertisement

Mara dhe Xhenepo në pjesën e parë ishin autor te golave për vendasit që shkuan kështu në gjysmëfinalen e kupës së Ligës, ndërsa Manchester City hoqi dorë nga një prej trofeve sezonal.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy