VIDEO/ Kevin De Bruyne nuk përmbahet pas humbjes ndaj Francës, fyen gazetarin pasi nuk i pëlqeu pyetja

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Kevin De Bruyne nuk përmbahet pas humbjes ndaj Francës, fyen gazetarin pasi nuk i pëlqeu pyetja

Kevin De Bruyne nuk ishte i kënaqur me një pyetje të një gazetari pas humbjes ndaj Francës dhe eliminimit nga Euro 2024.

Pas ndeshjes, një gazetar e pyeti kapitenin belg për “brezin e artë” të famshëm të Belgjikës, i cili nuk arriti t’i përmbushte pritshmëritë.

“Pra mendoni se pjesa tjetër e ekipeve, Franca, Anglia, Spanja, Gjermania nuk kanë gjenerata të arta?”, u përgjigj belgu dhe u largua duke thënë “Idiot”, duke u nisur drejt dhomës së zhveshjes. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy