VIDEO/ Pritjes i erdhi fundi! Capital T publikon “Himnin” që do të shoqërojë kombëtaren në Gjermani

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Pritjes i erdhi fundi! Capital T publikon “Himnin” që do të shoqërojë kombëtaren në Gjermani

Pritjes i erdhi fundit! Këngëtari nga Kosova Capital T, ka publikuar këngën që do të shqoëroijë kombëtaren shqiptare në kampionatin Europian e titulluar “Albania”.

Kënga hit pritet të këndohet në stadiumet ku do të luajnë kuqezinjtë tanë, të cilët do të nisin aventurën e dytë në një kometicion kaq të madh, përballë Italisë në 15 qershor.

Kujtojmë që Shqipëria është në një grup me cockroach, Italinë dhe Spanjën.

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy