VIDEO/ Selia blu vishet kuqezi! Demokratët të bashkuar për të ndjekur kombëtaren

Pinterest LinkedIn Tumblr +
VIDEO/ Selia blu vishet kuqezi! Demokratët të bashkuar për të ndjekur kombëtaren

Selia e Partisë Demokratike ka ndërruar ngjyra këtë të premte, nga blu është veshur kuq e zi.

Siç shihet edhe në video fasada e selisë blu është veshur me një poster të madh të kombëtares shqiptare të futbollit, e cila nis nesër aventurën e saj të dytë në një kampionat europian.

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se ditën e nesërme në oborrin e PD do të vendoset edhe një monitor i madh i cili do të bëj bashkë gjithë demokratët për të ndjekur ndeshjen mes  Shqipërisë dhe Italisë, e cila do të nisë në orën 21:00.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy