Zhbllokohet sfida mes Bayern Munchen dhe Real Madrid

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Zhbllokohet sfida mes Bayern Munchen dhe Real Madrid

Në minutën e ’24 është zhbllokuar sfida mes Bayern Munchen dhe Real Madrid, në këtë ndeshje të parë të vlefshme për gjysëmfinalen e Champions League.

Një pasim spektakolar i Kros për Vinicius i cili nuk gabon para portës, u dha një avantazh spanjollëve.

2 skuadrat vijnë nga sezone komplet të ndryshme. Real Madrid eliminoi Manchester City në raundin çerekfinal për të ardhur deri këtu, dhe për momentin mund të themi që e kanë siguruar edhe titullin kampion në La Liga për këtë vit

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy