22 vjeçari kapet me drogë në Qafethanë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 13.06.2022, në orën 11:40 në pikën e kalimit kufitar Qafethanë, punonjësit e policisë arrestuan 22-vjeçarin J.H.S.M. nga Venezuela, informon Struga Ekspres.

Ai ka udhëtuar me autobus dhe gjatë kontrollit i është gjetur marihuana në bagazhin e tij. Ai është ndaluar nga policia dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do t’i dërgohet parashtresa përkatëse, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

The post 22 vjeçari kapet me drogë në Qafethanë appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy