38 vjeçari gjendet i vdekur në një fshat të Strugës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 15.08.2023 në ora 06:25 në Njësinë për
Punë të Brendshme Strugë është raportuar se në afërsi të një objekti afarist në fshatin Llukovë të Strugës është gjetur i ndjeri V.J.(38) nga i njëjti fshat. Është bërë kqyrje në vebdngjarje nga prokurori publik dhe ekip i policisë, ndërsa vdekjen pa shenja të dukshme dhune ka konstatuar mjeku i ndihmës së shpejtë nga Struga. Me urdhër të prokurorit publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

38 vjeçari gjendet i vdekur në një fshat të Strugës shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy