Argjend Lloga ka gati një super projekt, një këngë kushtuar heroit Nuri Mazari- Komandant Struga (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

   

Heroizmi i tij do të vijë bukur edhe me një super video të përshtatur më së miri e ku interpretimi nuk do të ketë fjalë nga artisti i shumë hiteve. Kënga do të quhet ” Valë e Drinit që nuk vdes” dhe vjen shumë shpejt./portali shqiptar.com, përcjell Struga Ekspres.

Argjend Lloga ka gati një super projekt, një këngë kushtuar heroit Nuri Mazari- Komandant Struga (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy