Ariton Ismaili nga Shumi i Strugës bëhet PILOT aeroplani, e uron deputeti Salim Sulejmani (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ariton Ismaili nga Shumi i Strugës bëhet PILOT aeroplani, e uron deputeti Salim Sulejmani (FOTO)

Salim Sulejmani,deputeti nga Shumi i Strugës uron bashkëvendasin e tij Ariton Ismaili për diplomimin e tij në Zar (Zadar) të Kroacisë për PILOT profesionist aeroplani.

“Kam kënaqësinë të ndaj me ju një lajm të bukur për mua dhe bashkëvendasit e mi në Shumë e krejt Strugën. Ky është Ariton Ismaili, një djalosh me shumë vlera, urtësi dhe moral të lartë. Sapo ka diplomuar në Zarë (Zadar) të Kroacisë për PILOT. I uroj shumë fat, shëndet në jetë e suksese në karierën e tij prej piloti!”, shkruan deputeti Salim Sulejmani.
(Struga Ekspres)

The post Ariton Ismaili nga Shumi i Strugës bëhet PILOT aeroplani, e uron deputeti Salim Sulejmani (FOTO) appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy