Armend Reçi: Ishte kënaqësi për mua të bashkëpunoja me Imer Imerin, njeriun e ndershëm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ka qenë kënaqesi për mua si u.d Kryetar i FRASH-Strugë të bashkëpunoja me një njeri të nderuar si z.Imer Imeri dhe e falendëroj për bashkëpunimin dhe mbështetjen e tij të pa rezervë që të ngritet përfaqësimi rinor brenda strukturës.

Prof. Lulzim Nasufin e uroi për zgjedhjen e tij si Kryetar i ri i Degës së Aleancës në Strugë dhe uroj të ketë sa më shume suksese, duke besuar se është njeriu i duhur për të udhëhequr partinë drejt fitoreve!

Armend Reçi-Kryetar i FRASH-Strugë

Armend Reçi: Ishte kënaqësi për mua të bashkëpunoja me Imer Imerin, njeriun e ndershëm shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy