Arrestohen dy persona në Qafethanë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dje më datë 29.06.2024, në orën 15:00 në pikën kufitare “Qafethan”, punonjësit e policisë kanë ndaluar dy persona nga Shqipëria, të moshës 36 dhe 32 vjeç.

Gjatë kontrollit të pasaportave është konstatuar se ata janë në kërkim sipas një telegrami me shkrim nga MPB- Strugë.

Të njëjtit i janë dorëzuar zyrtarëve policorë të Stacionit Policor Strugë për veprime të mëtejshme, njofton MPB.

The post Arrestohen dy persona në Qafethanë appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy