Arrestohet 20 vjeçari nga Struga, kapet me drogë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 09.09.2022, në ora 21:45, në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është privuar nga liria J.M.(20) nga Struga. Gjatë kontrollit të kryer në rrugën “Dimçe Kovaçeski” në Strugë, zyrtarët policorë kanë gjetur dhe konfiskuar katër qese me marihuanë. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur . SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Arrestohet 20 vjeçari nga Struga, kapet me drogë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy