Arrestohet 28 vjeçari, e rreh gruan e tij në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 14 maj 2023 në MPB-Strugë është raportuar se S.R.(28) nga Shkupi, në një banesë në Strugë ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. I njëjti është ndaluar dhe pas masës së caktuar të paraburgimit të ckatuar nga organet kompetente është dërguar në burgun e Ohrit.
(Struga Ekspres)

Arrestohet 28 vjeçari, e rreh gruan e tij në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy