E rëndë: Arrestohet 27 vjeçari në Strugë, e rreh keq gruan e tij

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Në ora 18:35 në Strugë, zyrtarë policorë nga Stacioni Policor Strugë kanë arrestuar 27-vjeçarin S.R. nga Shkupi për shkak se e ka sulmuar fizikisht dhe ka tentuar të plagosë me sende të mprehta gruan e tij
(të pa kurorëzuar) 21-vjeçaren nga Shkupi.

“I njëjti është ndaluar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit dhe konsultimit me Prokurorin Publik ndaj tij do të ngrihet kallëzim përkatës”, njofton MPB.

(Struga Ekspres)

E rëndë: Arrestohet 27 vjeçari në Strugë, e rreh keq gruan e tij shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy