Boksierët strugan, Dion Lena dhe Ferit Hoxha kthehen me medalje nga Kosova

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dy boksieret strugan, Dion Lena dhe Ferit Hoxha që përfaqësuan Maqedoninë e Veriut, kthehen me madalje nga Turneu Ndërkombetar ADEM JASHARI në Kosovë ku në këtë turne morën pjesh shumë boksierë nga Bullgaria,Kuba,Slovakia,Gjermania,Shqipëria,Kosova,Maqedonia dhe nga disa disa shtetete të tjera.

(Struga Ekspres)

Boksierët strugan, Dion Lena dhe Ferit Hoxha kthehen me medalje nga Kosova shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy