Dëbohet nga Struga 45 vjeçari nga Durrësi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 11.11.2022 në orën 15:30, MPB- Strugë është ndaluar A.S.(45) nga Durrësi, Republika e Shqipërisë, i cili po qëndronte i pa leje qëndrimi në territorin e shtetit. Me vendim të gjykatës ai ështê dêbuar dhe është dërguar në pikën kufitare “Qafethaan”.
(Struga Ekspres)

Dëbohet nga Struga 45 vjeçari nga Durrësi shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy