Dy strugan kafshohen nga qentë endacak

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 06.12.2022, ora 12:00 në SPB Strugë, 57-vjeçari E.R.C. dhe 80-vjeçari V.V., të dy nga Struga, kanë raportuar se janë kafshuar nga një qen endacak.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Marshal Tito” dhe “Korpusi 15” në Strugë, njofton MPB..

Dy strugan kafshohen nga qentë endacak shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Leave A Reply

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy