Garip Kaba emërohet zëvendës drejtor në Drejtorinë e Doganave të Maqedonisë së Veriut

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Garip Kaba nga koalicioni i VLEN emërohet zëvendës drejtor në Drejtorinë e Doganave, mëson Struga Ekspres.

Kaba i cili në zgjedhjet e fundit u reshtua krah Arben Taravarit– ASh-së, është nga Veleshta e Strugës dhe një nga figurat e rêndêsishme tê politikës dhe veprimtar i shquar i çështjes kombëtare.
(Struga Ekspres)

The post Garip Kaba emërohet zëvendës drejtor në Drejtorinë e Doganave të Maqedonisë së Veriut appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy