I riu kapet me thikë në Strugë, arrestohet nga policia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 07.08.2023 rreth orës 14.30 në rrugën “Partizanska” në Strugë, zyrtarë policorë të stacionit policor të Strugës kanë ndaluar E.A.(23) nga Tetova pasi i është gjetur dhe marrë një thikë. Ndaj tij do të bëhet një kallëzim përkatës.(Struga Ekspres)

I riu kapet me thikë në Strugë, arrestohet nga policia shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy