Ja sa shoferë nga Struga i ka dënuar policia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 30.06.2024, në periudhën prej orës 11:00 deri në ora 16:00, janë kryer kontrolle në komunikacion në zonën e SPB-Ohër!

Nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 36 drejtues të mjeteve motorike, të cilët brenda dhe jashtë vendbanimeve e kanë tejkaluar shpejtësinë e lejuar të lëvizjes, nga të cilët 10 në Ohër, 8 në Strugë dhe 18 në Kërçovë, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

The post Ja sa shoferë nga Struga i ka dënuar policia appeared first on Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy