Jeton Shaqiri do të jetë Ministri i ri i Arsimit dhe Shkencës

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministri i ri i Arsimit dhe Shkencës do të jetë strugani Jeton Shaqiri i cili pas disa ditësh do të dorëzoj postin e Ministrit të Informatikës duke zënë vendin e Arsovskës.

Për Struga Ekspres lajmin e konfirmoi edhe vet ministri Jeton Shaqiri .

Jeton Shaqiri ështh kuadër i BDI-së nga Struga.

(Struga Ekspres)

Advertisement

Jeton Shaqiri do të jetë Ministri i ri i Arsimit dhe Shkencës shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy