Kini kujdes në rrugën Strugë-Dibër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Qarkullimi me makinë në rrugët shtetërore zhvillohet pa probleme, kryesisht në rrugë të thata.

Në Strazhë dhe Mavrovë bie borë.

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë nuk ka më vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

LAMM rekomandon rregullim të shpejtësisë së lëvizjes, respektim të sinjalistikës në komunikacion dhe menaxhim të kujdesshëm të automjeteve.
Rekomandohet kujdes në rrugët Katllanovë-Veles, Mavrovë-Dibër-Strugë, Vinicë-Berovë dhe Koçan-Delçevë.
(Struga Ekspres)

Advertisement

Kini kujdes në rrugën Strugë-Dibër shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy