Klubi strugan i shahut kualifikohet dhe plasohet në ligën e dytë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Klubi strugan i shahut kualifikohet dhe plasohet në ligën e dytë (FOTO)

“Chess Club Struga” ecën me kokën lart!
Në garën e zhvilluar në Shkup, Klubi i Shahut Struga kalon sfidën, kualifikohet dhe plasohet në ligën e dytë, ku në vazhdimsi ka si objektiv dhe synim ngjitjen në ligën e parë në eliten e shahut vendor.

Klubi strugan i shahut kualifikohet dhe plasohet në ligën e dytë (FOTO)

Klubi strugan i shahut kualifikohet dhe plasohet në ligën e dytë (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy