Kujdes, policia është kudo: 11 strugan u dënuan për tejkalim shpejtësie

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kujdes nga policia rrugore duke respektuar sinjalistikën rrugore.

Vetëm mbrëmë nê datën 24.07.2022, në periudhën nga ora 17:00 deri në ora 22:00, zyrtarët policorë në Ohër dhe Strugë kanë kryer kontrolle të përforcuara të komunikacionit në komunikacionin rrugor.

“Njëkohësisht janë gjobitur 17 drejtues mjetesh që kanë drejtuar mjetin motorik me shpejtësi më të madhe se shpejtësia e lejuar (Ohër 6 dhe Strugë 11), njofton MPB.

(Struga Ekspres)

Advertisement

Kujdes, policia është kudo: 11 strugan u dënuan për tejkalim shpejtësie shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy