LAJM I FUNDIT/ Gjendet makina e vjedhur para disa netësh në Ladorisht, ja ku e gjeti policia

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Struga Ekspres mëson nga burimet e saj të besueshme se makina e tipit Golf5 e vjedhur para disa netësh në Ladorisht, tanimê është gjetur dhe është kthyer tek familjarët, njofton Struga Ekspres.

Siç mêson Struga Ekspres, makina e grabitur e është gjetur dje nê malin e Dibrês,në afërsi të pikës kufitare me Shqipërinë.

Makina e vjedhur pas disa procedurave të kryera nga policia, u është kthyer sot familjarëve në Lardorisht.

Siç mësohet, akoma nuk dihen autorët e vjedhjes së makinës por organet policore po vazhdojnë edhe mëtej hetimin për të kapur autorët.

Advertisement

(Struga Ekspres)

LAJM I FUNDIT/ Gjendet makina e vjedhur para disa netësh në Ladorisht, ja ku e gjeti policia shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy