LAJMI I FUNDIT: Foshnja e parë për vitin 2022 që lindi në Strugë ështē djalë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Struga Ekspres mëson se foshnja e parë që lindi në repartin për gjinekologji në spitalin e Strugës është djalë dhe gëzon shëndet të plotë.

Foshnja e sapolindur peshon 3.7 kg.

(Struga Ekspres)

LAJMI I FUNDIT: Foshnja e parë për vitin 2022 që lindi në Strugë ështē djalë shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy