LAJMI I FUNDIT: Tërmeti ndjehet në Strugë, epiqendra ishte Librazhdi

Pinterest LinkedIn Tumblr +
LAJMI I FUNDIT: Tërmeti ndjehet në Strugë, epiqendra ishte Librazhdi

Një tërmet prej 3.8 ballësh sapo drodhi Librazhdin e Shqipërisë.Ky tërmet u ndje edhe në Strugë dhe fshatrat e saj.

Pra, epiqendra e këtij tërmeti ishte Librazhdi.

Tërmeti u regjistrua në ora 06:32.

(Struga Ekspres)

Advertisement

 

LAJMI I FUNDIT: Tërmeti ndjehet në Strugë, epiqendra ishte Librazhdi shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy