Lëvizja Besa i kundërpërgjigjet ashpër Kastriot Rexhepit: Nëse s’të vjen turp bëj çfarë të duash

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lëvizja Besa pa dashur ta faktorizojë dhe t’i japë rëndësi edhe më shumë deputetin tashmë të përjashtuar nga radhët e kësaj partie nuk kanë dashur të komentojnë konferencën që ky i fundit e dha nga Kuvendi si sqarim, por shkurtimisht i janë përgjigjur tashmë ish nënkryetarit të kësaj partie.

“ Nëse s’të vjen turp bën çfarë të duash”, thonë nga Besa.

Lëvizja Besa i kundërpërgjigjet ashpër Kastriot Rexhepit: Nëse s’të vjen turp bëj çfarë të duash shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy