Merlina Islami: Aksident në rrugën Strugë-Dibër, një person pëfundon në Spital

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 17.01.2022 rreth orës 13.20 është raportuar se në rrugën rajonale Strugë-Dibër ka ndodhur një aksident trafiku në mes të automjetit të tipit “Golf”, me targa të Vevçanit, i drejtuar nga TR (41) nga fshati Vevçan i Strugës dhe një pasagjer i automjetit të tipit “Skoda”, me targa të Strugës, i drejtuar nga K.A nga fshati Veleshtë i Strugës. Në aksident lëndime të rënda trupore ka pësuar K.A., të konstatuara në Spitalin Special “Shën Erazmus” në Ohër. Në vendngjarje është kryer kqyrje nga ekip i stacionit policor Strugë.
Sektori për Punë të Brendshme Ohër . Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina Islami

The post Merlina Islami: Aksident në rrugën Strugë-Dibër, një person pëfundon në Spital appeared first on Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy