Bëni Like Struga.info në Facebook


Merlina Islami: Bastiset shtëpia e struganit

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 14.12.2022 në Strugë, zyrtarë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë kanë privuar nga liria R.O (60) nga Struga. Gjatë bastisjes me urdhër të gjykatës në shtëpinë e tij, oficerët e policisë gjetën dhe konfiskuan marihuanë . Ai është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur! SPB Ohër , Zëdhënëse Merlina Islami

Merlina Islami: Bastiset shtëpia e struganit shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy