Merlina Islami me raport për rastin tragjik ku humbi jetën 42 vjeçari nga Veleshta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Me datë 22.07.2022 në ora 10:40 në Satcionin e Policisë Veleshtë është raportuar se në fshatin Vevçan, Sh.V.(42) nga fshati Veleshtë, duke drejtuar një traktor me targa të Strugës, ka rënë nga traktori dhe ka ndërruar jetë. Në vendngjarje kanë dalë efektivë të policisë me çka është konstatuar se Sh.V. me traktorin e tij po tërhiqte një traktor tjetër dhe në një moment i është këputur kablli tërheqës , kurse Sh.V. është rrotulluar dhe ka rënë. Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Emergjencave Mjekësore, ndërsa kqyrje në vendngjarje është kryer nga Prokurori Publik dhe ekipi nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion. SPB Ohër , zëdhënëse Merlina Islami

Merlina Islami me raport për rastin tragjik ku humbi jetën 42 vjeçari nga Veleshta shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy