MPB: Vidhen paratë në xhaminë e Tateshit të Poshtëm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 11.06.2022 në ora 05.45 në Njësinë për Punë të Brendshme Strugë është raportuar se me ndihmën e një sendi të fortë është hyrë në xhaminë e fshatit Tatesh i Poshtëm i Strugës dhe janë konfiskuar para. Po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit. SPB -Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

MPB: Vidhen paratë në xhaminë e Tateshit të Poshtëm shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy