MSH: Struga ka 13 të infektuar me koronavirus dhe 2 viktima, një nga viktimat është një i ri 36 vjeçar

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë 24 orëve tê fundit nga Ministria e Shëndetësisë njoftojnë se nga 4618 teste tê kryera për Covid 19, 674 persona kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Struga sot kishte 13 të infektuar me koronavirus.

Betejën nga koronavirusi e kanë humbur 27 persona nga të cilët 2 viktima janë nga Struga, njê nga viktimat është 36 vjeçar dhe viktima tjetër ështê i moshës 77 vjeçare.

(Struga Ekspres)

Advertisement

MSH: Struga ka 13 të infektuar me koronavirus dhe 2 viktima, një nga viktimat është një i ri 36 vjeçar shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy