Natyra Malo, atletja strugane e K.A DRINI do të përfaqësojë Maqedoninë në Itali (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Natyra Malo, atletja strugane e K.A DRINI do të përfaqësojë Maqedoninë në Itali (FOTO)

Atletja e klubit K. A “DRINI” – Strugë, Natyra Malo, do të përfaqësojë Maqedoninë e Veriut në Kampionatin Mesdhetar për U23 në Atletikë, që do të zhvillohet nga data 10 – 11 shtator 2022, në Pescara të Italisë.
Natyra Malo do të paraqitet në dy diciplina dhe atë në: 100m dhe 200m.
Urojmë që Natyra Malo të na përfaqësojë denjësisht në këtë kampionat.
Suksese kampione!

Natyra Malo, atletja strugane e K.A DRINI do të përfaqësojë Maqedoninë në Itali (FOTO) shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy