Bëni Like Struga.info në Facebook


Njoftim nga MPB-Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ministria per Pune te Brendeshme, departamenti për çështje administrative ne Struge, informon se nga data 01.02.2023 per aplikim te dokumentave personale ( pasaporta, leternjoftim dhe patente te shoferit) do te duhet te behet termin nga web-faqja e Ministrise per Pune te Brendshme http://termin.mvr.gov.mk/
ose nga nr. 071 92 92 92
0800 192 92

Njoftim nga MPB-Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy