Policia e Strugës i dënon 48 shofer për shpejtësi të madhe

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 04.02.2024, në periudhën prej orës 13:00 deri në 19:00, në zonën e SPB-Ohër është kryer kontroll i përforcuar i trafikut.

Njëkohësisht, nga ana e zyrtarëve policorë janë konstatuar dhe sanksionuar 87 drejtues mjetesh të cilët brenda dhe jashtë qytetit kanë drejtuar automjete me shpejtësi më të madhe se sa e lejuar, prej tyre 17 në Ohër, 48 në Strugë, 18 në Kërçovë dhe 4 në Dibër, njofton MPB.(Struga Ekspres)

Policia e Strugës i dënon 48 shofer për shpejtësi të madhe shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy