Ramis Merko: I trishtuar shumë ky mëngjes, për Tetovën, për të gjithë ne

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ramis Merko: I trishtuar shumë ky mëngjes, për Tetovën, për të gjithë ne

I trishtuar shumë ky mëngjes, për Tetovën, për të gjithë ne!
Mbrëmë ndodhi një tragjedi. Zjarri u shua, por u shuan edhe shumë jetë. Duke luftuar për shëndetin, shumë persona humbën jetën.
Shpreh ngushëllime për viktimat dhe durim për familjarët dhe të afërmit, me shpresë që të mbijetuarit nga kjo tragjedi të shërohen sa më shpejtë.!
🙏 Lutjet tona janë me Ju!

Многу тажно утро, за Тетово, за сите нас!
Синоќа се случи трагедија. Пожарот изгасна, но изгаснаа и многу животи. Борејќи се за здравјето, многу луѓе го загубија животот.
Изразувам сочувство до жртвите и трпение до семејствата и роднините, со надеж дека преживеаните од оваа трагедија ќе закрепнат што е можно поскоро.
🙏 Нашите молитви се со Вас!

Ramis Merko: I trishtuar shumë ky mëngjes, për Tetovën, për të gjithë ne shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy