Rrahje në Strugë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më 14.08.2021 në orën 00:30, në MPB-Strugë u raportua se në rrugën “Partizanska” u bë prishja e rendit dhe qetësisë publike me një përleshje fizike midis Sh.R. (21) dhe A.J. (21) dhe J. R . (21), të gjithë nga Shkupi. Ndaj tyre do të ngrihen akuzat e duhura.
(Struga Ekspres)

Rrahje në Strugë shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy