Skifter Etemi, artisti i mirënjohur strugan vjen me super këngën e re, ” Trëndafil te pusi” (VIDEO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Trëndafil te Pusi!
Premiere videoklipi me i ri nga Skifter Etemi!
Ky eshte titulli i videoklipit me te ri qe sjell Artisti i mirenjohur Strugan dhe anembane neper bote.I njohur per stilin e tij unik dhe teper te dashur per publikun shqiptar,Etemi sjell kengen e tij me te re.Si cdo here Artisti ka spikatur per stilin e tij unik,tematiken e vecante si dhe muziken e paster shqipe.Skifter Etemi i qendron gjithmone besnik zhanrit te muzikes popullore te nderthurur me se miri me ate moderne,artisti folene e kenges se tij e gjen te ajo popullore ku suksesi ka qene i madh!Publiku e ka mirepritur me se miri dhe klipin e tij me te ri,mbeshtetja e shqiptareve eshte e madhe dhe kenga ka nje shikueshmeri te madhe.Artistin e shohim te ftuar kudo ku ka shqiptare,koncerte organizime te ndryshme familjare.Edhe ne kete kenge duket se Artisti i ka kushtuar vargje bukurise femerore shqiptare,vargje te cilat jane te krijuara nga vete ai.Videooklipi i realizuar nga Zati Production dhe orkestrimi nga Bale ,me te cilet Artisti ka bashkepunuar besnikerisht qe ne fillimet e karrieres se tij.Duhet thene qe Artisti jone i madh edhe kete here ka goditur me nje interpretim fantastik nga ana e tij.Cdogje e kuruar ne detaje deshmon me se miri qe S.Etemi eshte i dashur kaq shume per publikun anembane neper bote.Ne i urojme suksese duke pritur me padurim per realizime te tjera te suksesshme! (Struga Ekspres)

Skifter Etemi, artisti i mirënjohur strugan vjen me super këngën e re, ” Trëndafil te pusi” (VIDEO) shkruan Struga Ekspres.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy