Struga sot ka 2 të prekur me koronavirus dhe 1 viktimë

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gjatë 24 orëve në Maqedoni janë kryer 2 558 testime për COVID 19, prej tyre kanë rezultuar pozitivë 199 persona,

Struga ka sot 2 persona të infektuar.

Poashtu gjatë 24 orëve kanë ndërruar jetë 32 persona, kurse Struga ka vetëm një viktimë i moshës 79 vjeç. (Struga Ekspres)

Struga sot ka 2 të prekur me koronavirus dhe 1 viktimë shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy