Visar Hoda: Turp që kanalizimi kryesor i qytetit të më futet në shtëpi, lum ai që iku nga Struga

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ta dija qe ne shekullin 21 kanalizimet do ishin problemi kryesor ne kete ish qytet turistik sot qytet i qelbur, do kisha bere grope septike qe mos kisha probleme.
Ne kete shtet halesh ku parate publike ikin per luks ,fekalet jane flori.
Eshte turp qe kanalizimi kryesor i qytetit te me futet ne shtepi dhe askush nuk pergjigjet per kete.
Lum ai qe iku nga ky qytet..

Visa Hoda

Visar Hoda: Turp që kanalizimi kryesor i qytetit të më futet në shtëpi, lum ai që iku nga Struga shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy