Zhduket një grua nga Struga

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Më datë 22.06.2022 në ora 00.30, A.K (52) nga Struga ka raportuar në stacionin policor se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia.

Po ndërmerren masa për gjetjen e saj dhe zbardhjen e ngjarjes, njoftojnë nga policia.

(Struga Ekspres)

Zhduket një grua nga Struga shkruan Struga Ekspres.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy